Habu nowa, innowacyjna ładowarka EV od Green Cell

To zdecydowanie jedyna ładowarka, której potrzebujesz oraz jedyna, z której będziesz chciał korzystać. GC Habu to mobilna ładowarka do pojazdów elektrycznych, która wyznacza całkowicie nowy standard. Habu zastąpi w garażu dużą naścienną ładowarkę, a dodatkowo naładuje Twój samochód w trasie. Dzięki aplikacji GC masz dostęp do statystyk oraz kontrolę nad ładowaniem i kosztami, gdziekolwiek jesteś. Dodatkowo wbudowany wyświetlacz pozwoli Ci na kontrolowanie procesu ładowania, przycisk pozwoli otworzyć gniazdo w samochodach Tesla oraz rozpocząć oraz zakończyć ładowanie.

Kontroluj ładowanie przez aplikacje

Dziś jeszcze bardziej podkreśla to znaczenie, dzięki wprowadzeniu do oferty ładowarki zaprojektowanej przez rodzimych inżynierów. Całą elektronikę producent zmieścił we wtyczkach. Dane analityczne i marketingowe, które zbieramy w tych ciasteczkach, pozwalają nam poznać Twoje zachowanie i preferencje. Zapisujemy na przykład, jak często odwiedzasz naszą stronę i jak długo ją przeglądasz. Wiemy, co zmienić na naszej stronie, żeby działała jeszcze lepiej. Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy.

Budowa ładowarki Green Cell Habu

Green Cell Habu to ładowarka smart, której pracą można zarządzać z poziomu aplikacji na smartfonie. Co więcej, ładowarka jest wyposażona w kilka bezpiecznych funkcji, takich jak wykrywanie spadków napięcia lub zmianę temperatury. Ostatecznie urządzenie nie tylko może zakończyć ładowanie w niebezpiecznej sytuacji, ale też poinformować użytkownika o konkretnym ryzyku. Jeśli wyjeżdżacie na wakacje, to często w hotelu lub pensjonacie będziecie mieli możliwość podłączenia auta właśnie w ten sposób.

Aplikacja, która rozwija się w czasie

  1. Green Cell do auta dołączył swój najnowszy model Habu, byśmy mieli pewność, że zawsze w czasie testu znajdziemy źródło energii.
  2. Samochody elektryczne można ładować na kilka sposobów.
  3. Za pomocą jednego przycisku dostosujesz moc, zakończysz proces ładowania oraz wybierzesz każdą inną funkcję w menu.
  4. Dodatkowa lampka bez problemu pozwoli Ci podłączyć ładowarkę nawet w ciemnym miejscu.
  5. Green Cell Habu na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykły kabel Type 2-Type 2, który często dostajemy razem z samochodem elektrycznym na potrzeby ładowania się z publicznych tzw.

Jeśli na obydwa te pytania odpowiadacie pozytywnie, to tak, Habu jest doskonałym wyborem, który z pewnością was nie zawiedzie. Oczywiście nie jest to ładowarka, z której korzystacie w każdym miejscu. Nie każdy ośrodek turystyczny Prokuratorzy proszą Barra o unieważnienie notatki w sprawie nieprawidłowości w liczeniu głosów w USA – Washington Post dysponuje takim gniazdem, więc trzeba potwierdzać dostępną infrastrukturę. Habu to nowa, innowacyjna ładowarka do samochodów elektrycznych marki Green Cell, która oferuje maksymalną wygodę i niezawodność ładowania.

© 2024 – sklep internetowy stworzony od PrestaShop™

Dodatkowa lampka bez problemu pozwoli Ci podłączyć ładowarkę nawet w ciemnym miejscu. Oczywiście proces ładowania, statystyki skontrolujesz na swoim smartfonie dzięki dedykowanej aplikacji. Przeglądaj Dow Jones Industrial Average konsoliduje w strukturze gospodarstwa statystyki – Przeglądaj i analizuj statystyki dotyczące zużycia energii oraz kosztów ładowania w dowolnie wybranym okresie czasu. Alternatywą dla takich ładowarek są naścienne stacje ładowania, tzw.

Nie trać czasu, ładuj szybko, prosto i to gdziekolwiek zechcesz. We wtyku Type 2 umieszczono też moduł radiowy 433 MHz, który pozwala zdalnie otwierać elektryczne klapki w samochodach Tesla, po dłuższym przyciśnięciu przycisku na Habu. Habu, dzięki mocy 11 kW, naładuje praktycznie każdy pojazd tak szybko, jak to możliwe, wykorzystując prąd AC. GC Habu to mobilna ładowarka EV, która jest kompatybilna ze wszystkimi pojazdami elektrycznymi oraz hybrydami Plug-In w Europie. Green Cell Habu to najnowszy i jeden z ciekawszych produktów polskiej firmy. Habu to inteligentna, wytrzymała, smukła i naprawdę co ciekawe zaprojektowana całkowicie w Polsce ładowarka do samochodu elektrycznego.

Awaria w Google Cloud – klienci funduszu UniSuper stracili dostęp do aktywów o wartości 135 mld dol.

Ponadto, ładowarka posiada unikalną konstrukcję – wszystkie elementy elektroniczne są schowane we wtyczkach, co sprawia, że nie ma potrzeby na dodatkowy moduł. Takie rozwiązanie sprawia, że ładowarka jest niezwykle poręczna i przyjemna w użyciu. Wbudowany wyświetlacz LCD sprawia, że możesz łatwo monitorować postęp ładowania, w tym aktualną moc ładowania, czas ładowania i moc dodaną. Dodatkowo, dedykowana aplikacja mobilna pozwala na zdalne śledzenie wszystkich istotnych statystyk, kosztów ładowania oraz umożliwia kontrolę bieżącej sesji ładowania. Warto zaznaczyć, że konfiguracja ładowarki Habu jest szybka i łatwa. Wystarczy pobrać dedykowaną aplikację z Google Play lub App Store, albo zeskanować kod QR umieszczony w instrukcji i skonfigurować połączenie ze swoją ładowarką.

Podłączane także do gniazda siłowego i wyposażone w kabel zakończony wtyczką Type 2 (lub, w tańszych konstrukcjach, tylko gniazdo Type 2). Wallbox to już rozwiązanie typowo stacjonarne – skrzynkę przykręca się do ściany w garażu lub w pobliżu miejsca postojowego. Ze względu na rozmiary, urządzenia nie da się (w łatwy sposób) zabrać ze sobą w podróż. Wallbox pozwala ładować samochód z mocą od 7 do 22 kW. Ulokowany tuż pod wyświetlaczem przycisk Home pozwala na otwieranie klapek portów ładowania w Teslach.

To z kolei wiąże się z jedną z ciekawych funkcji w ładowarce, czyli połączenia jej z aplikacją na smartfonie. Przy okazji testu Tesli Modelu 3, mieliśmy szansę sprawdzić powiązany z samochodem elektrycznym produkt, czyli mobilną ładowarkę. Green Cell do auta dołączył swój najnowszy model Habu, byśmy mieli pewność, że zawsze w czasie testu znajdziemy źródło energii. Więcej informacji na oficjalnej stronie Green Cell Habu. Dalej podtrzymuje, że Green Cell to jedna z najważniejszych firm w naszym kraju, która porusza się w świecie elektromobilności.

Krakowski Green Cell zaprezentował przewód własnego projektu, który powinien przydać się osobom mieszkającym lub podróżującym tam, gdzie jest łatwy dostęp do gniazda siłowego. EVSE („ładowarka”) o nazwie Habu wyposażone jest w końcówkę Typu 2 oraz w klasyczny 5-pinowy wtyk do gniazda siłowego 16 A. Całą elektronikę schowano we wtykach, ponadto na wtyczce Typu 2 zamontowano wyświetlacz.

Sprawdź moc ładowania, ile trwa obecna sesja oraz ile energii uzupełniono. Pewnym ograniczeniem Habu jest to, że ładowarkę można podłączyć tylko do gniazd siłowych 16A. Żadne dodatkowe przejściówki czy adaptery nie są dołączone do zestawu. Przedstawiciele Green Cell zapowiadają, że wkrótce zaoferują opcjonalne adaptery, na przykład umożliwiające podłączenie ładowarki do gniazda 230 V albo siłowego 32A. Jak jednocześnie zapewniają, użytkownik może już dziś taki adapter kupić na własną rękę. Przykładowo, przejściówka z gniazda siłowego 16A na wtyczkę 230 V (umożliwiająca podłączenie Habu do gniazda 230 V) kosztuje około 50 zł.

Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego. Krótko mówiąc, Green Cell Habu to ładowarka dla prawie każdego posiadacza samochodu elektrycznego. Prawie, bo… nie wszyscy mają z niej gdzie skorzystać. Jeśli to nie jest dla Was problem, to jest wręcz idealna. Pod kątem wizualnym Habu nie różni się w zasadzie niczym od zwykłego kabla Type2.

Wyświetlacz LCD wbudowany we wtyczkę ładowarki zapewnia bezpośredni dostęp do najważniejszych parametrów, takich jak aktualna moc ładowania pojazdu, czas bieżącej sesji czy doładowana energia. Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej GC App użytkownicy Habu mają stały dostęp do tych informacji, również gdy nie przebywają obok samochodu. Mogą też zdalnie zmieniać moc ładowarki czy przeglądać statystyki.

Dodatkowo wyposażona jest w latarkę LED, co pozwala na bezproblemowe podłączenie samochodu nawet w ciemnym garażu. Kraków, 22 lutego 2023 – Krakowska firma technologiczna Green Cell prezentuje Habu
– innowacyjną ładowarkę do samochodów elektrycznych, w całości zaprojektowaną w Polsce. Cała elektronika została umieszczona we wtyczkach,
co pozwoliło na stworzenie pierwszej na rynku konstrukcji bez konieczności użycia modułu ICCB, nazywanego potocznie cegłą. Ponadto w Habu zastosowano szereg funkcji dla lepszego komfortu użytkowania, m.in. Zdalne sterowanie czy wyświetlanie informacji na wbudowanym ekranie LCD.

Wtyczka typu 2 spełnia normę IP67, a pozostała część urządzenia normę IP55. Ładowarka jest odporna na kontakt z wodą, upadek czy duże obciążenia (np. najechanie na urządzenie kołem samochodu). Może pracować w temperaturach od -25 do +45 stopni Celsjusza. Ładowarka jest też zabezpieczona przed porażeniem dzięki wyłącznikom RCD typu A + DC. GC Habu, dzięki mocy 11 kW, naładuje praktycznie każdy pojazd tak szybko, jak to możliwe, wykorzystując prąd AC.

Urządzenie z łatwością można podłączyć w domu do gniazda siłowego 16 A, a dzięki niewielkim rozmiarom możne je również zabrać w podróż i korzystać w miejscu docelowym. Wbudowane funkcje sieciowe pozwalają zastąpić dwa urządzenia – wallboxa i ładowarkę mobilną – jednym. Ładowarka Prawdziwy brazylijski znów wygrywa słabość dolara generuje maksymalną moc ładowania 11 kW. Można ją również obniżyć do 7,2 kW lub 3,6 kW, aby optymalnie dobrać tempo uzupełniania energii w akumulatorach do aktualnych potrzeb. Dla komfortu użytkowania Wtyczka Typu 2 przekazuje użytkownikowi sygnały haptyczne np.

Green Cell Habu charakteryzuje się głównie wyjątkową budową. W przeciwieństwie do innych ładowarek faktycznie można nazwać ją „mobilną”. Zrezygnowano tutaj z ciężkiego i nieporęcznego klocka, instalowanego najczęściej gdzieś w środku kabla. Zamiast tego firma zdecydowała się zamieścić cały moduł sterujący w rączce, co znacznie zmniejszyło urządzenie, zwiększyło jego mobilność i ułatwiło korzystanie z niego. Habu będzie stale rozwijane dzięki aktualizacjom oraz zastosowanym komponentom. Wraz
z rozwojem aplikacji dodane zostaną też nowe funkcje.

Leave a Reply